Mieszacze RF

Mieszacze RF Pasternack (znane również jako mieszacze podwójnie zrównoważone lub mieszacze częstotliwości) to pasywne obwody mikrofalowe, które mogą generować nowe częstotliwości w momencie podania do nich dwóch sygnałów.

Mieszacze RF Pasternack (znane również jako mieszacze podwójnie zrównoważone lub mieszacze częstotliwości) to pasywne obwody mikrofalowe, które mogą generować nowe częstotliwości w momencie podania do nich dwóch sygnałów. Dzięki pasywnym mieszaczom RF, częstotliwość wyjściowa jest zawsze niższa od sumy dwóch częstotliwości wejściowych. Dwie częstotliwości wejściowe, znane jako RF i LO, modulują się wewnątrz mieszacza radiowego aby utworzyć częstotliwość wyjściową IF.

Mieszacze RF 50 om są dostępne tylko ze złączami SMA. Mieszacze RF posiadają robocze częstotliwości wejściowe RF i LO w zakresie od 2 GHz do 18 GHz i wyjściowe częstotliwości IF od DC do 8 GHz. Mieszacze RF Pasternack posiadają maksymalną moc LO 10 dB i maksymalną stratę przemiany LO 7,3 dB. Wiele naszych mikrofalowych mieszaczy RF jest zgodnych z RoHS i REACH.

Opis w języku angielskim: RF Mixers

Produkty z tej samej kategorii