Filtry RF

Filtry RF Pasternack to pasywne komponenty koncentryczne dostępne w trzech podstawowych wariantach: środkowo-przepustowym, dolno-przepustowym i górno-przepustowym.

Filtry RF Pasternack to pasywne komponenty koncentryczne dostępne w trzech podstawowych wariantach: środkowo-przepustowym, dolno-przepustowym i górno-przepustowym. Podstawową funkcją tych filtrów RF jest przepuszczanie określonych częstotliwości w określonym zakresie oraz odrzucanie częstotliwości (tłumienie) poza danym zakresem. Filtry RF Pasternack mogą być stosowane w wielu powszechnych pasmach częstotliwości, w tym ISM, RFID, WiFi, Bluetooth, Zigbee, GPS L1, GPS L2, GSM, PCS, UMTS, AWS i WIMAX. Wiele naszych filtrów RF jest zgodnych z RoHS i REACH.

Filtry RF Pasternack są dostępne ze złączami SMA i mają szeroki zakres częstotliwości od DC do 5,9 GHz, w zależności od typu i wersji. Nasze filtry średnio-przepustowe, dolno-przepustowe, górno-przepustowe mają bardzo niską tłumienność wtrącenia od 0,75dB do 1,5dB. Filtry RF posiadają konstrukcję Combline, która zapewnia znakomity współczynnik VSWR i długotrwałą wydajność.

Opis w języku angielskim: RF Filters

Produkty z tej samej kategorii