Wzmacniacze RF

Wzmacniacze RF Pasternack służą do przekształcania sygnału RF o niskiej mocy i niskiej częstotliwości na sygnał o wyższej częstotliwości i większej mocy.

Wzmacniacze RF Pasternack służą do przekształcania sygnału RF o niskiej mocy i niskiej częstotliwości na sygnał o wyższej częstotliwości i większej mocy.  Wzmacniacze RF są powszechnie stosowane do kierowania mocą transmisyjną anteny. Wzmacniacze RF Pasternack pozwalają spełnić oczekiwania dotyczące szerokiego zakresu zastosowań. Nasza kategoria wzmacniaczy RF obejmuje wzmacniacze liniowe RF ze wzmocnieniem 18 dB i częstotliwościami od 500MHz do 2GHz; uniwersalne wzmacniacze RF ze wzmocnieniem do 18 dB i częstotliwością roboczą od 10 MHz do 3 GHz; wzmacniacze RF niskoszumowe (LNA) ze wzmocnieniem do 21 dB i częstotliwością roboczą od 500 MHz do 18 GHz.


Wzmacniacze RF 50 om dostępne są tylko ze złączami SMA. Nasze wzmacniacze szerokopasmowe RF posiadają częstotliwość roboczą w zakresie od 20 MHz do 18 GHz, w zależności od typu i wersji. Wzmacniacze RF posiadają napięcie robocze od 9V do 15 V (VDC) i maksymalny poziom szumu od 2,5 do 7 dB. Wiele naszych wzmacniaczy RF i mikrofalowych jest zgodnych z RoHS i REACH.

Opis w języku angielskim: RF Amplifiers

Produkty z tej samej kategorii