Czujniki RF

Czujniki RF Pasternack to aktywne komponenty koncentryczne, które przekształcają siłę sygnału RF na proporcjonalne napięcie DC na wyjściu, określanym również jako “ wyjście wideo”.

Czujniki RF Pasternack to aktywne komponenty koncentryczne, które przekształcają siłę sygnału RF na proporcjonalne napięcie DC na wyjściu, określanym również jako “ wyjście wideo”. Oferujemy trzy różne typy czujników RF, w tym czujniki z diodą Schottky’ego z polaryzacją zerową, czujniki polaryzacyjne z diodą Schottky’ego oraz czujniki rejestrowe. Czujniki RF Pasternack są najczęściej wykorzystywane do monitorowania i pomiaru siły sygnału ze źródła RF. Wiele naszych czujników RF jest zgodnych z RoHS i REACH.

Czujniki RF dostępne są ze złączami SMA, natomiast wersje 75 om ze złączami BNC. Czujniki z polaryzacją zerową, czujniki polaryzacyjne i czujniki rejestrowe mają różne zakresy częstotliwości od 100 KHz do 26,5 GHz, w zależności od typu i wersji. Czujniki RF posiadają maksymalną wejściową moc znamionową od 10 dBm do 23 dBm i próg sygnału RF (czułość styczną) od -54 dBm do -20 dBm. Pasternack oferuje czujników RF w dwóch wariantach, tj. z polaryzacją wyjściową dodatnią lub ujemną.

Opis w języku angielskim: RF Detectors

Produkty z tej samej kategorii