Izolatory i cyrkulatory

Izolatory RF Pasternack to pasywne 2-portowe urządzenia mikrofalowe, które pomagają chronić komponenty przed prądem nadmiarowym lub odbiciem sygnału.

Izolatory RF Pasternack to pasywne 2-portowe urządzenia mikrofalowe, które pomagają chronić komponenty przed prądem nadmiarowym lub odbiciem sygnału. Nasze izolatory RF działają jako pułapka jednokierunkowa, izolując źródło i obciążenie tak, aby każda odbita energia na obciążeniu była przechwytywana i rozpraszana. Cyrkulatory pasywne RF to pasywne 3-portowe urządzenia mikrofalowe, które kontrolują kierunek i przepływ sygnału wewnątrz obwodu RF.  Cyrkulatory RF są także urządzeniami jednokierunkowymi ale cyrkulują one przepływ energii od każdego portu do sąsiedniego portu w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.

Izolatory i cyrkulatory RF 50 om są dostępne tylko ze złączami SMA i N. Nasze izolatory i cyrkulatory szerokopasmowe posiadają zakres częstotliwości od 1 GHz do 26,5 GHz, w zależności od typu i wersji, i mają bardzo niską tłumienność wtrącenia. Izolatory i cyrkulatory Pasternack Enterprises posiadają moc znamionową między 10 W a 20W i maksymalny współczynnik VSWR 1,45:1. Wiele naszych izolatorów i cyrkulatorów RF i mikrofalowych jest zgodnych z RoHS i REACH.

Opis w języku angielskim: Isolators and Circulators

Produkty z tej samej kategorii