Modularne Programowalne Obciążeń Elektroniczne DCDC - SLM SERIA

DC - SLM SERIA
PRODUCENT: AMETEK Programmable Power, Inc.

75W/150W/300W; 60V/250V/500V; 10A do 30A

Seria SLM firm Sorensen / Sorensen obejmuje w pełni programowalne modularne jednowejściowe Obciążenia Elektroniczne AC lub DC. Modele DC przeznaczone są do testowania zasilania, ładowania baterii, rozładowywania baterii, badania odpowiedzi impulsowej źródła zasilania oraz integracji ze złożonymi środowiskami zautomatyzowanymi. Modele AC są idealne do testowania inwerterów małej mocy.

Modele AC mogą działać w trybie źródła prądowego (Constant Current - CC), źródła napięciowego (Constant Voltage - CV), źródła o stałej rezystancji (Constant Resistance - CR) oraz źródła o stałej mocy (Constant Power - CP).  Inżynierowie mają pełną kontrolę nad kształtem przebiegu prądu zarówno poprzez wejście analogowe jak i dynamiczny tryb CC (Constant Current). Wejście analogowe w jednowejściowych modelach DC pozwala na wprowadzenie zadanego przebiegu prądowego o częstotliwości do 20kHz i napięciu w zakresie 0-10V. W trybie dynamicznym, generator impulsowy umożliwia szybką zmianę stanów między dwoma zaprogramowanymi natężeniami prądu z zaprogramowaną szybkością zmiany natężenia i odstępu.

Moduły umieszczane są w ramie montażowej, która używana jest również do sterowania nimi. Ramy montażowe SLM są dostępne jako standardowe ramy jedno-slotowe (SLM-1) do zastosowań laboratoryjnych oraz cztero-slotowe (SLM-4) do wielokanałowych środowisk testowych. Rama montażowa jest kompatybilna zarówno z obciążeniami SLM jak i SLD i zawiera trwałą pamięć mieszczącą do 150 ustawień oraz do dziewięciu 16-krokowych sekwencji testowych do automatycznych i autonomicznych testów. W celu umożliwienia przeprowadzania bardziej złożonych sekwencji testowych, rama montażowa jest standardowo wyposażona w interfejs GPIB (w SLM-1 jest to opcja dodatkowa) oraz RS-232.

 

Opis w języku angielskim: DC - SLM SERIA: Electronics Loads

Produkty z tej samej kategorii