Kalibrator wielofunkcyjny, o bardzo dobrej dokładności i szerokim zastosowaniuModel 3010 8ppm

Model 3010 8ppm
PRODUCENT: Transmille Ltd.

8ppm  - 3010A
25ppm - 3041A 
50ppm - 3050A 

Firma Transmille wprowadziła na rynek nową serię kalibratorów wielofunkcyjnych. Oznaczone jako seria 3000 są następcą popularnych na rynku kalibratorów serii 2000.

Zaprojektowane w całkowicie nowej, ergonomicznej obudowie zapewniają komfort i długotrwałość użytkowania (gumowa klawiatura) oraz odporność na warunki transportowe.

Zastosowany nowy system wentylacji oraz wysokiej jakości wzmacniacz mocy typu mos pozwalają na długotrwała pracę przy niewiarygodnie wysokim - 30A prądzie w adapterze/cewce .

Właściwości te umożliwiają kalibrację wielu DMM na zakresie 30A i mierników cęgowych do 1500A.

Nowe parametry tj. 30A, aktywna i pasywana rezystancja & pojemność pozwalają na precyzyjny i płynny wybór wartości aż do 10mF dla pojemności. Poprawiona została również charakterystyka częstotliwościowa do 500kHz dla napięć zmiennych. Wszystkie modele posiadają standardowo wbudowaną funkcję symulacji termopar a 3041 i 3010 dodatkowo wbudowaną funkcję kalibracji PRT.

Opcje kalibracji mocy dostępne w 3041 i 3010 wykorzystuję tzw. programowaną “cutting edge DDS” generację kształtu sygnału niezbędną przy kalibracji funkcji pomiaru harmonicznych w miernikach mocy. Użytkownik może wybrać jeden z wielu dostępnych kształtów lub załadowac sygnały arbitralne z PC.

Oscyloskopy mogą być kalibrowane w paśmie do 320MHz z wykorzystaniem tzw. taniej opcji (low cost) oraz w paśmie do 620MHz z wykorzystaniem tzw. “high permomance” opcji. Pasmo to jest ekonomicznie uzasdanione gdyż zapewnia pokrycie 95% potrzeb w zakresie kalibracji oscyloskopów.

Oferowana jest również nowa stacja robocza , która pozwala na kalibrację mierników izolacji wzakresie rezystancji do 2GOhm i napięciu do 1kV. Posiada wbudowane funkcje sterowania generacją i kalibracją napięcia i prądu.

Nowe kalibratory Transmille serii 3000 dające niezaprzeczalnie wyśmienite funkcje metrologiczne stanowią jedynie słuszny wybór z powodów: JAKOŚCI - CENY - WŁAŚCIWOŚCI

 

 
Tagi: Kalibracja rezystancji, Kalibracja pojemności, Kalibracja napięcia, Kalibracja pradu, Symulacja termopar

Powiązane wideo:

Produkty z tej samej kategorii