Höcherl & Hackl

Höcherl & Hackl

Ponad 30 lat doświadczenia i kompetencji

Firma Höcherl & Hackl GmbH została założona w 1986 roku jako spółka osobowa. Od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy elektroniczne obciążenia i systemy do testowania zasilaczy, systemów magazynowania energii i ogniw paliwowych. Dzięki ciągłemu i stabilnemu rozwojowi, nasza firma stała się jednym z wiodących dostawców obciążeń elektronicznych na rynku niemieckim i międzynarodowym.

Kompleksowe portfolio produktów

Krok po kroku poszerzyliśmy naszą ofertę produktową. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu rynku na coraz bardziej indywidualne, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Dlatego oprócz szerokiej gamy produktów standardowych opracowujemy i produkujemy również wiele wariantów produktów. Innowacyjne rozwiązania techniczne, takie jak rozwój produktów, które umożliwiają dostarczanie energii z powrotem do lokalnej sieci elektroenergetycznej, zajmują dziś ugruntowane miejsce w naszej ofercie produktowej.

Zakres usług

W naszym zakładzie w Konzell nasza wiedza fachowa jest połączona. Obejmuje to: Rozwój produktu, projektowanie mechaniczne do produkcji seryjnej, produkcja do uruchomienia, zapewnienie jakości oraz zapewnienie wszelkich niezbędnych usług serwisowych i wsparcia. Dysponujemy wszystkimi zasobami i pełnym know-how, aby dalej rozwijać nasze produkty w sposób ukierunkowany oraz wdrażać i wspierać specjalne rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Jakość "Made in Germany"

Obciążenia H&H zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o trwałości i niezawodności.
Nasz wykwalifikowany i zmotywowany zespół zapewnia, że produkujemy bezszwową jakość. W H&H koncepcja serwisu ma najwyższy priorytet. Wraz z lokalnymi dostawcami usług, z którymi współpracujemy od lat, H&H tworzy unikalne centrum kompetencyjne dla obszaru produktów ładunków elektronicznych.

Strona producenta:
https://www.hoecherl-hackl.com

Przykładowe produkty producenta: