Wielozakresowe, liniowe zasilacze - 105W, 215WXDL SERIA

0-35V/56V; 0.5A do 5A

Firma Sorensen przedstawia serię XDL reprezentującą wysokiej klasy zasilacze laboratoryjne nowej generacji. Zasilacze XDL zapewniają szeroki zakres prądów przy niskich napięciach wykorzystując całkowicie liniową technologię. W przeciwieństwie do innych cyfrowych urządzeń zasilacze z serii XDL umożliwiają cyfrową oraz płynną kontrolę podczas gdy podświetlone przyciski i wyświetlacze zapewniają stałą informację o stanie urządzenia.

Dodatkowym udogodnieniem wprowadzonym przez Sorensen w zasilaczach serii XDL jest możliwość przechowywania w nieulotnej pamięci nawet do 10 osobnych konfiguracji (30 konfiguracji dla zasilaczy potrójnych). Ponadto do dyspozycji mamy dające się w pełni regulować poziomy ograniczeń napięć i prądów. Zasilacze serii XDL dysponują zaciskami zdalnego pomiaru napięć.

Udogodnieniem zasilaczy XDL wyposażonych w trzy pary zacisków wyjściowych jest możliwość ich łączenia i kopiowania ustawień. W trybie połączenia klawiatura oraz gałka regulacyjna kontroluje oba wyjścia jednocześnie. Funkcja kopiowania ma możliwość przeniesienia ustawień z pierwszej na drugą parę zacisków.

 

Opis w języku angielskim: XDL SERIA: DC Power Supply

Produkty z tej samej kategorii