Terminatory RF

Nasze terminatory RF (znane również po nazwą obciążenie RF i obciążenie sztuczne) są dostępne ze złączami 2,4mm, 2,92mm, 7/16 DIN, BNC, C, Mini SMB, Mini SMP, N, QMA, SMA, SMB, SMC, SMP i TNC.

Nasze terminatory RF (znane również po nazwą obciążenie RF i obciążenie sztuczne) są dostępne ze złączami 2,4mm, 2,92mm, 7/16 DIN, BNC, C, Mini SMB, Mini SMP, N, QMA, SMA, SMB, SMC, SMP i TNC. Terminatory RF Pasternack dzielą się na dwie kategorie, obciążenie przepustowe i obciążenie RF. Terminatory RF Pasternack Enterprises obejmują wersje precyzyjne i standardowe, z których wiele jest zgodnych z RoHS i REACH. Terminatory RF model 0,25 W, 0,5 W, 1 W, 2 W, 5 W, 10 W, 25 W, 50 W i 100 W dostępne są z wysyłką w dniu zamówienia.

Produkty Pasternack z kategorii terminatory RF oferują impedancję 50 om, 75 om lub 93 om. Częstotliwość znamionowa tych terminatorów RF zawiera się z zakresie od DC do 50 GHz. Terminatory RF są dostępne w wersji żeńskiej, gniazdkowej, męsko-żeńskiej i wtyczkowej. Nasze terminatory RF są zgodne z RoHS i REACH.

Opis w języku angielskim: RF Terminations

Produkty z tej samej kategorii