Równoległe zasilacze prądu stałego typu XEL – 180WXEL SERIA

0-15V do 0-30V; 0.1-1.5A do 0.1-6A

Seria biurkowych zasilaczy prądu XEL to konstrukcja liniowa, z pojedynczym wyjściem 75-90W i podwójnym wyjściem 180W stałoprądowym. Zasilacze te są tak proste w użyciu, jak analogowe zasilacze ale posiadają możliwości jak w zaawansowanych urządzeniach cyfrowych.

Zapewniają analogowe sterowanie ale i możliwości cyfrowe, np. V-span, S-lock i monitoring wyjścia. Łącząc przyjazny interfejs użytkownika z cyfrowymi wskaźnikami czyni go łatwym w obsłudze i bezpiecznym zasilaczem laboratoryjnym. V-span w prosty sposób umożliwia osiągnięcie lepszej rozdzielczości oraz zabezpiecza urządzenia przed uszkodzeniem w czasie testów, poprzez ograniczenie maksymalnego napięcia. S-lock powoduje zablokowanie operacji na panelu czołowym w XEL. Dzięki monitorowi wyjścia użytkownik jest w stanie przejrzeć ustawienia napięcia i prądu przed włączeniem obciążenia.

Jako kompakt o wymiarach 107 x 131 x 288mm i wadze 4.5kg XEL oszczędza przestrzeń potrzebną do pracy w laboratorium. XEL30-3D, model z podwójnym wyjściem oferuje 90W/kanał (łącznie 180W), kompakt o wymiarach 214 x 131 x 288 mm oraz podwójną wagę. Wszystkie cechy wersji z pojedynczym wyjściem są również dostępne w tym modelu. Wyjścia można udostępniać (włączać/wyłączać) niezależnie lub równocześnie. Dodatkowo, wyjścia mogą być sterowane na cztery sposoby: pojedynczo, śledząc, śledząc proporcjonalnie, i jako równoległe.

 

Opis w języku angielskim: XEL SERIA: DC Power Supply

Produkty z tej samej kategorii