Deviser Instruments

Deviser Instruments

O firmie Deviser Instruments
Deviser Instruments, z siedzibą w San Jose w Kalifornii, oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych, wysokiej jakości, wartościowych rozwiązań testowych i pomiarowych dla dostawców usług komunikacyjnych i producentów sprzętu na całym świecie. Od ponad 30 lat dostawcy usług komunikacyjnych polegają na produktach firmy Deviser, aby dostarczać swoim klientom niezawodne, wysokowydajne usługi kablowe, satelitarne, bezprzewodowe, światłowodowe i telekomunikacyjne.  

Wykorzystując duży zespół inżynierów, zakład produkcyjny i badawczo-rozwojowy o powierzchni 247.000 stóp kwadratowych oraz wszechstronne laboratorium EMC i ośrodek badawczy, Deviser Instruments projektuje i produkuje niezawodne i wysoce dokładne rozwiązania testowe i pomiarowe, opracowane w oparciu o kulturę innowacji. Umożliwia to firmie Deviser Instruments dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, które nie tylko zaspokajają dzisiejsze potrzeby klientów, ale także pozwalają przewidzieć wymagania związane z postępem technologicznym w przemyśle komunikacyjnym.

Niezawodne i wysoce precyzyjne rozwiązania testowe i pomiarowe firmy Deviser nie tylko umożliwiają dostawcom usług komunikacyjnych maksymalizację zadowolenia i satysfakcji klientów, ale także pomagają zwiększyć zyski poprzez zmniejszenie nakładów inwestycyjnych i operacyjnych.  Dzięki większej liczbie funkcji w swoich produktach, Deviser zmniejsza ilość sprzętu testowego wymaganego do uruchomienia sieci. Dokładność i niezawodność produktów zapewnia, że praca jest wykonywana prawidłowo za pierwszym razem, redukując potrzebę wielokrotnego przewożenia ciężarówek. Solidne zestawy funkcji, rozszerzone możliwości i przystępne ceny sprawiają, że produkty firmy Deviser zapewniają wiodący w branży stosunek ceny do wydajności, oferując dostawcom usług niezrównany poziom wartości i jakości.

Strona producenta:
http://www.deviserinstruments.com/

Przykładowe produkty producenta:

Powiązane wideo: