Tester radiokomunikacyjnyCX300

CX300 ComXpert to wszechstronne rozwiązanie do monitorowania usług łączności. Zapewnia współczesnym technikom radiowym łatwy w użyciu przyrząd do większości potrzeb związanych z instalacjami radiowymi. Dzięki niewielkim rozmiarom i wzmocnionej obudowie, CX300 zapewnia specyfikacje klasy laboratoryjnej w przenośnym opakowaniu. Poznaj zupełnie nowy poziom testów radiowych z CX300.

CX300 ComXpert to wszechstronne rozwiązanie do monitorowania usług łączności. Zapewnia współczesnym technikom radiowym łatwy w użyciu przyrząd do większości potrzeb związanych z instalacjami radiowymi. Dzięki niewielkim rozmiarom i wzmocnionej obudowie, CX300 zapewnia specyfikacje klasy laboratoryjnej w przenośnym opakowaniu. 

CX300 posiada duży kolorowy ekran dotykowy z innowacyjnym interfejsem użytkownika. Wiele zakładek pozwala na natychmiastowe przełączanie między konfiguracjami testów bez konieczności ponownego ładowania ustawień. Unikalny interfejs użytkownika jest podobny do przeglądarki internetowej z możliwością przełączania między testami za pomocą jednego przycisku.

Interfejs użytkownika udostępnia również inteligentne mierniki oznaczone kolorami. Mierniki te przypominają mierniki analogowe, a jednocześnie zapewniają odczyt cyfrowy. Ustawienie indywidualnych lub ogólnych limitów dla każdego testu, umożliwia szybką wizualną weryfikację poprawności wyników pomiarów metodą "go/no-go".

Legendarny pakiet zautomatyzowanych aplikacji testowych i strojeniowych VIAVI jest dostępny jako opcja w CX300. Aplikacje Auto-Test, którym zaufali producenci radiotelefonów i centra serwisowe na całym świecie, wykonują szybkie, powtarzalne i dokładne testy i strojenie zgodne ze specyfikacjami konserwacyjnymi producentów OEM. Łatwe zapisywanie i dostęp do wyników testów zarówno ręcznych, jak i automatycznych dzięki VIAVI StrataSync. StrataSync to rozwiązanie oparte na chmurze, które zapewnia konfigurację zasobów i zarządzanie danymi testowymi z dowolnego miejsca na świecie. Dodanie technologii bezprzewodowej w CX300 odciąża użytkownika, przesyłając wyniki testów do chmury. Jednocześnie umożliwia też zdalną aktualizację urządzenia do najnowszej wersji oprogramowania.

Tagi: pomiar urządzeń radiokomunikacyjnych

Produkty z tej samej kategorii