Seria TC.GSS

Seria TC.GSS to dwukierunkowa seria wysokowydajnych źródeł zasilania prądem stałym, oparta na sprawdzonej tysiąc razy w praktyce technologii sieciowej REGATRON. Szerokopasmowy moduł wejściowy AC akceptuje prawie wszystkie systemy sieci AC na całym świecie i dysponuje aktywną korekcją współczynnika mocy. Nowatorska dwukierunkowa architektura konwertera pozwala na bardzo szybkie i ciągłe "krzyżowanie kwadrantów" pomiędzy źródłem i pracą zlewozmywaka i odwrotnie, więc pełne wykorzystanie prądu źródła do pełnego działania zlewozmywaka zajmuje tylko 2-3 milisekundy przy obciążeniu omowym.
Jak wszystkie zasilacze REGATRON DC, seria TC.GSS posiada wieloprocesorową architekturę sterowania, pozwalającą nie tylko na pełną kontrolę cyfrową, ale również na wewnętrzną symulację rezystancji. Ponadto, wbudowane obliczenia w czasie rzeczywistym zapewniają aktywację wszechstronnego TopCon Function Engine TFE (opcjonalnie), jak również uniwersalnego AAP "Application Area Programming" (opcjonalnie), który pozwala nadać źródłu programowalną charakterystykę transferu lub przypadkową funkcję dwubiegunową y = f(x).
Systemy TC.GSS składają się z pojedynczych jednostek o mocy 20 lub 32 kW każda. Każda jednostka jest w pełni niezależna i może być w każdej chwili wykorzystana jako indywidualne źródło zasilania/system zlewozmywakowy. Identyczne jednostki TC.GSS mogą być rozmieszczone w dowolnym momencie jako stos szeregowy, stos równoległy lub nawet w układzie mieszanym w celu utworzenia systemów zasilania do zakresu MW. Otwiera to nieznaną dotychczas wszechstronność.
Typowe obszary zastosowań są następujące:
  • Baterie i systemy magazynowania: Testowanie i jazda na rowerze.
  • Symulacja baterii: Testowanie elektrycznych układów napędowych i systemów pomocniczych, symulacja samochodowych, powietrznych i morskich systemów pokładowych oraz wszelkiego rodzaju systemów magazynowania.
  • Zastosowanie w laboratoriach i zakładach badawczych: Symulacja słoneczna, symulacja magazynowania pojemnościowego i ogniw paliwowych, test i symulacja EDLC, test elektryczny i inżynieria kolejowa na pokładzie.
Serwis i oprogramowanie aplikacyjne "TopControl" jest częścią dostawy i oferuje m.in. wygodny 8-kanałowy zakres pracy w trybie pełnej obsługi. Pliki z zakresem mogą być wysyłane do REGATRON Support w celu omówienia efektów i warunków pracy.
W zakres dostawy wchodzi plik instalacyjny TopControl, LabVIEW® i C/C+++ C#/.NET API (plik DLL).
Właściwości
  • Stopniowana linia produktów: 65 VDC, 130 VDC, 400 VDC, 500 VDC, 600 VDC, wyższe napięcia do 1500 VDC z przyłączem szeregowym lub +/-1000 V z uziemieniem środkowym.
  • Dostępne są kategorie mocy 20 kW i 32 kW dla każdego znamionowego napięcia wyjściowego.
  • Opcjonalne dodatki, takie jak chłodzenie cieczą i akcesoria uzupełniają linię produktów zasilaczy.
  • Modułowa koncepcja łatwego zwiększania mocy: Praca równoległa, szeregowa, matrycowa lub wieloobciążeniowa, master-slave-operation.
  • Zgodność CE
  • Szwajcarska marka: Opracowany, wyprodukowany i przetestowany w Szwajcarii przez Regatron AG.
Opis w języku angielskim: TC.GSS Series

Produkty z tej samej kategorii