Programowalne obciążenia stałoprądoweDC - PLZ4 W/WA SERIA

DC - PLZ4 W/WA SERIA
PRODUCENT: KIKUSUI ELECTRONICS CORPORATION

165W / 335W / 1000W do 9000W; 0V/1.5V – 150V; 22A/66A/200A

Obciążenia elektroniczne PLZ-4W/4WA są zaprojektowane do włączania w systemy testowania zarówno charakterystyk jak i żywotności w przypadku różnych źródeł zasilania DC, takich jak np. zasilaczy impulsowych, baterii oraz zestawów ogniw paliwowych.

PLZ-42 ma 6 trybów pracy: stałoprądowy(CC), ze stałą rezystancją (CR), stałonapięciowy(CV), ze stałą mocą(CP), ze stałym prądem i stałym napięciem (CC+CV) i ze stałą rezystancją i stałym napięciem (CR+CV).

PLZ-4W/WA składa się z czterech modułów oraz jednostki wspomagającej PLZ2004WB. Do stworzenia systemu o dużej wydajności niskim kosztem, PLZ1004W mogą być łączone równolegle z 4 jednostkami wspomagającymi, dla uzyskania mocy maksymalnej 9kW/1800A. Ponadto, można połączyć ze sobą równolegle do 5 jednostek tego samego modelu w konfiguracji Master/Slave.

Dzięki wysoko wydajnemu obwodowi kontroli prądu, PLZ-4W/WA zapewniają możliwość wykonywania szybkich operacji gwarantując jednocześnie wysoką stabilność. Dla ułatwienia kontroli zdalnej i integracji systemów wszystkie modele są standardowo wyposażone w interfejsy GPIB, USB i RS232C

PLZ-164WA poprawnie pracuje dla napięć wejściowych już od 0V, co sprawia, że urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem do testowania ogniw paliwowych.

 

Opis w języku angielskim: DC - PLZ4 W/WA SERIA: Electronics Loads

Produkty z tej samej kategorii