Spotkania i prezentacje wektorowego analizatora obwodów w.cz. (VNA Vector Star) firmy Anritsu do wymagających zastosowań impulsowych i nie tylko...

24 marca 2014
Spotkania i prezentacje wektorowego analizatora obwodów w.cz. (VNA Vector Star) firmy Anritsu do wymagających zastosowań impulsowych i nie tylko...

Szanowni Państwo,

Jako dystrybutor aparatury pomiarowej firmy Anritsu chciałbym przedstawić propozycję spotkania i prezentacji najnowszej funkcjonalności analizatora obwodów z nowej serii Vector Star MS4640B.

Aby zwrócić uwagę na tematykę,  która może Państwa zainteresować, kilka słów wyjaśnienia.

Firma Anritsu powiększyła rodzinę wektorowych analizatorów sieci VectorStar o nową serię analizatorów MS4640B wyposażonych w dwie dodatkowe funkcje pomiarowe: Pulse View i Differential View, przydatne przy testowaniu systemów radarowych i pracujących z szybkimi sygnałami impulsowymi np. w telekomunikacyjnych systemach transmisyjnych. Funkcje te umożliwiają inżynierom i producentom komponentów oraz systemów na precyzyjne pomiary jakie dotąd nie były osiągalne.
Rozdzielczość 2,5 ns i zakres dynamiczny 100 dB w połączeniu z niezależnym bramkowaniem zapewniają bardzo dokładne wyniki pomiarów oraz pozwalają analizować zmiany parametrów występujące na zboczu narastającym/opadającym oraz wewnątrz impulsu, co wcześniej nie było możliwe z wykorzystaniem metod VNA. Czas akwizycji wynoszący do 500 ms umożliwia wykonywanie pomiarów przez długi czas powtarzania impulsów oraz na przeprowadzanie pomiarów pulse-to-pulse na dużej liczbie impulsów.
Funkcja DifferentialView w połączeniu z opcjonalnym drugim, wewnętrznym źródłem sygnału pozwala projektantom wzmacniaczy różnicowych i inżynierom zajmującym się zagadnieniami integralności sygnałów transmitowanych na szybkich szynach szeregowych na testowanie urządzeń w rzeczywistych warunkach pracy (pobudzania). Innowacyjny interfejs GUI umożliwia obserwację wyników pomiarów natychmiast po wprowadzonych zmianach, bez konieczności przełączania ekranów.
Analizatory serii MS4640B oferują ponadto wszystkie zalety platformy VectorStar, w tym możliwość pomiaru parametrów urządzeń już od częstotliwości dolnej równej 70 kHz oraz dużą górną częstotliwość pracy, wynoszącą 70 GHz, a w przypadku korzystania z modułów na zakres fal milimetrowych produkcji Virginia Diodes lub OML, nawet do 750 GHz.
Mam nadzieję, że ten krótki opis przybliżył tematykę i zaciekawił Państwa.
Wiem, jak w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć czas na seminaria wyjazdowe dlatego chcemy wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy spotkania na Państwa terenie. Naszą propozycję kierujemy do osób zainteresowanych tą tematyką i na co dzień rozwiązujących zagadnienia pomiaru obwodów mikrofalowych a borykających się z brakiem odpowiedniej aparatury.
Być może ktoś z Państwa kolegów byłby zainteresowany tą tematyką, prosimy przekazać naszą propozycję.

Będziemy mieli do dyspozycji przedstawiciela firmy Anritsu i analizator do 40GHz ze wspomnianą funkcjonalnością w terminie od 1 do 4 kwietnia 2014r.
Prosimy o informacje czy byliby Państwo zainteresowani spotkaniem? Szczegóły ustalimy indywidualnie.

Więcej informacji o Vector Star znajdziecie Państwo na naszej stronie i stronie producenta:
http://www.anritsu.com/en-gb/products-solutions/products/ms4640b-series.aspx

Zapraszam na krótki film:
http://www.anritsu.tv/en-GB/vectorstar-equipped-pulseview

Powiązane technologie: Radary

Powiązani producenci: Anritsu Corporation

Produkty powiązane