Prezentacja firmy LSTelcom i MERATRONIK podczas KKRRiT 2014

9 czerwca 2014

Zapraszamy Państwa do udziału w organizowanym wspólnie z firmą LSTelcom seminarium  podczas KKRRiT 2014.

Jak co roku tak i teraz, odbywać się będzie Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji. Będzie to czternaste już spotkanie organizowane przez uczelnie techniczne Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. W tym roku odbywać się będzie w Warszawie w dniach od 11 do 13 czerwca.

W czasie trwania konferencji w gmachu Politechniki Warszawskiej odbędzie się organizowane wspólnie z firmą LSTelcom seminarium poświęcone Nowoczesnym Technikom Radio-Monitoringu.

Niemiecka firma LSTelcom  jest rozpoznawana na całym świecie i specjalizuje się w rozwiązaniach do planowania sieci radiowej, zarządzania widmem a także dostarcza systemy nadzoru widma. Prowadzi także szkolenia i konsulting w zakresie usług zarządzania widmem.

Podczas seminarium zostaną omówione istotne zagadnienia:

  • systemy monitoringu oparte na zdalnych sondach pomiarowych i różnych metodach lokalizacji
  • platformy latające do pomiarów charakterystyk anten
  • przenośne i stacjonarne urządzenia tworzące jedną sieć pomiarową
  • Monitoring ciągły
  • Automatyczne wykrywanie sygnałów nielicencjonowanych

Seminarium odbędzie się w ramach sesji firmowych zaplanowanych na Środę 11 czerwca w Sali D, Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1, w godzinach 14:45 - 16:00, wstęp wolny.

Oprócz seminarium zapraszamy także na nasze stoisko, gdzie będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy LSTelcom a także zapoznać się prezentowanymi przez nas urządzeniami m.in. analizatorem MS2830A z wbudowanym wektorowym generatorem sygnałów, przenośnym analizatorem widma do 43GHz - MS2720T, testerem radiokomunikacyjnym AM/FM/DMR/NXDN - 3550R, a dla osób zainteresowanych techniką światłowodową reflektometrem optycznym MT9090A.

Zapraszamy na stronę firmy LSTelcom: http://www.lstelcom.com 

Więcej o KKRRiT 2014: http://kkrrit2014.ire.pw.edu.pl/

Kontakt: Piotr Kołtun, 604 49 99 39