Tester serwisowy telefonów komórkowych (Wycofany, patrz MT8820C)MT8510B

MT8510B
PRODUCENT: Anritsu Corporation
Używany do takich aplikacji, jak serwis i naprawa telefonów komórkowych ale również do końcowej kontroli w fabrykach telefonów komórkowych.

Tester terminali W-CDMA/GSM typu MT8510B jest używany do takich aplikacji, jak serwis i naprawa telefonów komórkowych ale również do końcowej kontroli w fabrykach telefonów komórkowych.

Z zainstalowanym oprogramowaniem, przeznaczonym do GSM i/lub W-CDMA i przy użyciu skrzynki ekranującej typu MA8120C, MT8510B jest w stanie wykryć i usunąć usterki modułów Tx/Rx oraz wykonać testy połączeń w środowisku podobnym do realnych warunków propagacyjnych. Opcja głosowego kodowania/dekodowania z kompresją do cyfrowej transmisji danych umożliwia użytkownikom przeprowadzanie zarówno testów dźwięków w pętli, jak również testowania dźwięku w połączeniach end-to-end, pod warunkiem, że używamy zewnętrznego zestawu słuchawkowego.

Od czasu, gdy MT8510B można przełączać wewnętrznie między trybem pomiarowym W-CDMA a GSM, wykrywanie uszkodzeń w telefonach dwu-systemowych jest bardzo proste.

Rezultaty pomiarów MT8510B mogą być przechowywane w pamięci wewnętrznej, odczytywane za pomocą pamięci USB lub komputera zewnętrznego PC przy użyciu interfejsu Ethernet i oprogramowania zdalnego sterowania (które jest dostarczane standardowo z MT8510B). Alternatywnie do tych metod, rezultaty mogą być drukowane na małej wbudowanej drukarce lub wyświetlane na kolorowym ekranie MT8510B.

Tagi: przyrządy używane
Opis w języku angielskim: MT8510B: Mobile Phone Service Tester

Produkty z tej samej kategorii