Telewizyjny generator sygnałów w.cz.LG 3810

LG 3810
PRODUCENT: Leader Electronics Corp
TECHNOLOGIE: DVB-T/H/C/S
Zawiera generator TS (transport stream) , koder, generator C/N, i modulator w.cz.

LG 3810 jest generatorem sygnału radiowego z możliwością kodowania różnych systemów cyfrowych TV . LG 3810 zawiera generator TS (transport stream) , koder, generator C/N, i modulator w.cz. Można wybierać modulacje i w ten łatwy sposób nadawać sygnał modulowany z częstotliwością kanału VHF lub UHF. LG 3810 zawiera również generator pseudolosowy (PN) i licznik BER, więc ten instrument to wszystko co jest niezbędne do wykonywania pomiarów BER odbiorników i tunerów. Oprócz wewnętrznego sygnału TS, również zewnętrzny TS lub sygnał odtwarzany z wewnętrznego dysku twardego mogą być również wykorzystywane jako źródło sygnału. Pozwala to na kontrolę audio i wideo za pomocą wcześniej przygotowanego sygnału TS. Połączenie tej funkcji z funkcją pomiaru BER sprawia, że możliwe są bardziej kompleksowe badania odbiorników.

CECHY

 • All-in-One
  Ponieważ LG 3810 łączy cechy zarówno generatora sygnału jak i testera BER, to może być wykorzystany do sprawdzania strumieni transportowych wykorzystywanych w rzeczywistych programach, jak również do wykonywania pomiarów BER urządzeń front-end. LG 3810 jest również odpowiedni jako kompleksowy generator sygnału dla linii produkujących STB lub tunery TV.
 • Wybierane przez użytkownika cyfrowe sygnały telewizyjne
  Opcjonalnie można zainstalować enkodery, które dodają funkcjonalność cyfrowych systemów nadawczych . Te kodery mogą być również dodawać do LG 3810 już po za kupie urządzenia. Metodę modulacji można łatwo wybrać z przedniego panelu korzystając z graficznego wyświetlacza LCD QVGA.
 • Kodowanie i modulacja Real-time MPEG TS
  LG 3810 może kodować i modulować w czasie rzeczywistym, strumień transportowy, z wejścia DVB-ASI lub SPI lub TS zapisany na dysku twardym .
 • HDD i długie strumienie danych
  Ponieważ LG 3810 posiada 80 GB dysk twardy to można odtwarzać dane, które wymagają dużej ilości pamięci, takich jak strumienie, które zawierają treści HDTV i strumienie transportowe, które trwają długi czas.
 • Zewnętrzny HDD i DVD - łatwość wymiany danych 
  Kiedy zewnętrzny dysk twardy lub napęd DVD jest podłączony do jednego z portów USB2.0, LG 3810 może odtwarzać TS bezpośrednio z tego źródła. Dane TS , które zostały nagrane na DVD-ROM lub CD-ROM mogą być kopiowane na wewnętrzny dysk twardy. Umożliwia to wybór filmów z wcześniej istniejących strumieni transportowych stosowanych w kontroli wideo.
 • 100 ustawień
  Do 100 predefiniowaych ustawień może być przechowywanych w pamięci. Zapisana zawartość może być podzielona na 10 grup, ustawiony tryb jest wygodny do aplikacji kontrolnych .

OPCJE

 • Oprogramowania
  • LG 38SER02 ISDB-T MODULATOR
  • LG 38SER03 ATSC MODULATOR NEW
  • LG 38SER04 DVB-T / H MODULATOR NEW
  • LG 38SER05 MODULATOR CATV

Produkty z tej samej kategorii