Przenośny cyfrowy tester transmisji radiowejMS8609A

MS8609A

Produkt wycofany z produkcji. Skontaktuj się z nami w celu doboru przyrządu zamiennego.

Głównym zastosowaniem MS8609A jest R&D, wsparcie produkcji stacji bazowych, , stacji przenośnych i innych urządzeń bezprzewodowych. Urządzenie to składa się z analizatora modulacji i miernika mocy wbudowanych w analizator widma o szerokiej dynamice. Analizator modulacji realizuje wszystkie funcie wektorowej analizy sygnałów (VSA) poprzez bardzo szybkie DSP. Korzystając z czujnika mocy MS8609A może dokonywać pomiary mocy z wysoką dokładnością ±0.4dB.

 

Takie możliwości pozwalają użytkownikom MS8609A na przeprowadzenie oceny nadajników W-CDMA/HSDPA w odniesieniu dostandardów 3GPP.

Dodanie dedykowanego oprogramowania pomiarowego umożliwia pomiary w innych  standardach komunikacyjnych, takich jak:GSM/GPRS, EDGE, cdmaOne, CDMA2000, itd.. 
W MS8609A można zainstalować aż do 3 typów oprogramowania pomiarowego jednocześnie.

Dodatkowo, aplikacja oprogramowania PC do MS8609A może być używana w celu zautomatyzowania oceny nadajnika. To oprogramowanie działa na zewnętrznym komputerze PC i kontroluje MS8609A przez interfejs GPIB lub RS-232. Wszystkie wyniki zmierzone w trakcie pomiaru automatycznego będą zapisane na dysku twardym PC w kolejności numerycznej i/lub formacie graficznym by umożliwić użytkownikom korzystanie z nich przy dalszym przetwarzaniu i generowaniu raportów.

 

Tagi: przyrządy używane

Produkty z tej samej kategorii