Niskoszumowe Analizatory Widma 3Hz - 26GHz3280

3280
Obecnie dostępne są 3 modele pracujące w paśmie od 3Hz do 3, 13.2, 26.5 GHz.

Firma Aeroflex (USA) wprowadziła na rynek nową serie analizatorów widma o wyjątkowo wysokich parametrach jakościowych, do zastosowań specjalnych.

Obecnie dostępne są 3 modele pracujące w paśmie od 3Hz do 3, 13.2, 26.5 GHz.

Analizatory z serii 32XX charakteryzują się bardzo małymi szumami i wysoką czułością: -150dBm/Hz. W analizatorach zainstalowane cyfrowe filtry pasmowe 1Hz do 5MHz. Wysoki poziom odporności na intermodulacje: TOI= +18dBm i małe szumy własne generatora heterodyny -115dBm/Hz (offset 10kHz) sprawiają, że analizatory 32XX doskonale się nadają do prac konstrukcyjnych związanych z nowoczesnymi urządzeniami łączności ruchomej. Niespotykana jest także dokładność pomiarów poziomów sygnałów +/- 0.15dB.

Użytkownik otrzymuje przyrząd wyposażony w duży kolorowy ekran i pełen zakres interfejsów: USB, LAN, GPIB i inne. Zastosowany system operacyjny to Windows XP.

Oprogramowanie analizatora umożliwia automatyczne i powtarzalne wykonywanie wielu pomiarów radiokomunikacyjnych jak np.: pomiar mocy w sąsiednich kanałach przy zdefiniowanych przez użytkownika szerokości kanału, odstępu międzykanałowego i in. Opcjonalnie analizatory serii 32XX mogą być wyposażone w generator trackingowy (TG).

Tagi: Pomiar Stosunku Mocy w Kanale Sąsiednim - ACPR
Opis w języku angielskim: 3280: Spectrum Analyzer

Produkty z tej samej kategorii