Mały i lekki reflektometr optycznyMW9076

MW9076
Znakomicie sprawdza się w polowych warunkach instalacji i konserwacji światłowodów jednomodowych.

Rodzina małych i lekkich reflektometrów optycznych Anritsu MW9076 znakomicie sprawdza się w polowych warunkach instalacji i konserwacji światłowodów jednomodowych. Atutami serii MW9076 są doskonałe parametry optyczne, jak np. wyjątkowo szeroki - 45dB zakres dynamiczny, czas pomiaru wynoszący 0,15s (w czasie rzeczywistym) oraz najkrótsze strefy martwe tylko 1,6m dla odbicia Fresnela oraz 8m dla światła rozproszonego wstecznie.

W skład rodziny MW9076 wchodzą trzy różne rodzaje jednostek jednomodowych dla długości fali 1310nm, 1450nm, 1550nm i 1625nm. Opcjonalne: miernik mocy, przełącznik optyczny, dodatkowe źródło laserowe mogą również pracować z serią MW9076.

Ze względu na fakt rosnącej szybkości przesyłania danych obserwujemy coraz większe zainteresowanie Dyspersją Chromatyczną. By umożliwić efektywna i sprawne pomiary Dyspersji Chromatycznej model MW9076D1 (pokrywający pasma  1310/1450/1550/1625nm) jest w stanie oszacować Dyspersję Chromatyczną włókien optycznych G.652, G.653 i G.655.

Łatwość obsługi i bateria Li-Ion sprawiają, że seria MW9076 jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań w polu.

Tagi: przyrządy używane

Produkty z tej samej kategorii